به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛سیدعلی اکبر حسینی عصر امروز در جلسه‌ای در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج نیشابور که در سپاه ناحیه نیشابور برگزار شد، اظهار داشت: کنترل آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهرها از اولویت‌های ما است و منطقه 14 معصوم و حصار به عنوان منطقه پایلوت انتخاب شده‌اند.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی بر یک منطقه باید تمرکز کنند، ادامه داد: در طول سال باید ارتباط با منطقه مورد نظر برقرار و فعالیت اردوهای جهادی انجام شود که خوشبختانه این امر در نیشابور بی‌سابقه بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه نیشابور با بیان اینکه بسیج باید بصیرت داشته باشد و نسبت به مسائل روز واکنش نشان دهد، افزود: بسیجیان عمار ولایت هستند.

حسینی تصریح کرد: در راهپیمایی 22 بهمن سال گذشته 100 هزار نفر در نیشابور شرکت کردند که این رقم بی‌سابقه بوده است.

وی ادامه داد: ناامیدی و تزریق ناامیدی در کار فرهنگی باعث می‌شود کار را رها کنیم، ما به دنبال راه‌اندازی عملیات‌ فرهنگی هستیم.

حسینی با بیان اینکه برخی به هنرمند انقلابی ما پوزخند می‌زنند، گفت: به آنها می‌گوییم که فروش فیلم به وقت شام در شهرستان و کشور بی‌سابقه بوده است.

وی با بیان اینکه تقویت حلقه‌های صالحین باید از اولویت‌ها باشد، افزود: شعار بسیج جذب حداکثری است.

فرمانده سپاه ناحیه نیشابور در پایان خاطرنشان کرد: طبق گزارش‌هایی که به دست ما رسیده از هنگامی که بسیج گشت‌های عملیاتی را انجام داده سرقت در سطح شهرستان کم شده است.

انتهای پیام/