به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛امین‌الله مظلوم امشب در مراسم رونمایی از کتاب مصوّر "شهید آوردند" که با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان در محل فرهنگسرای امام رضا(ع) سبزوار برگزار شد اظهار داشت: برجام تنها برای ما یک نکته مثبتی داشت که افرادی در داخل کشور ناآگاهانه امیدی به ارتباط با آمریکا داشتند ولی به این نتیجه رسیدند آمریکا به‌هیچ‌عنوان قابل‌اعتماد نیست.

وی افزود: اختلاف ما با آمریکا مسائل انرژی هسته‌ای و تسلیحات دفاعی نیست بلکه با هرگونه بهانه واهی به دنبال مخالفت با فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار ادامه داد: پس از عهدشکنی‌های آمریکا بخش زیادی از مردم ایران به نتیجه رسیدند که با تکیه‌بر توان داخلی می‌توان تمامی مشکلات کشور را حل کرد.

مظلوم بیان کرد: ایران اسلامی با هیچ کشوری در دنیا جنگ ندارد بلکه کشورهایی همانند آمریکا، رژیم صهیونیستی و غیره با نظام جمهوری اسلامی مخالفت دارند.

وی تصریح کرد: مشکلات به‌هیچ‌عنوان با مذاکره حل نمی‌شود و چندین سال اخیر کشور ما معطل نتایج مذاکرات مانده بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار در پاسخ به خوش‌بینی برخی از مسئولان نسبت به کشورهای اروپایی در خصوص برجام، گفت: چندین بار تجربه ثابت کرده که به دلیل مشکلات متعدد کشورهای اروپایی تسلیم آمریکا شده‌اند و تفکر اروپا همان تفکر آمریکا است بنابراین اروپا هم با اصل انقلاب اسلامی مشکل‌دارند.

انتهای پیام/