به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛سرگرد پاسدار روح الله‌پسندیده  باتسلیت ایام شهادت سید وسالارشهیدان و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس اظهارداشت:دفاع مقدس به عنوان میراثی پربها وگرانمایه‌ وفرهنگ غنی آن بر گرفته از فرهنگ عاشورا وثبات روزافزون وعزت ایران اسلامی مرهون آن است.
وی افزود: رزمندگان اسلام با ایمان و توکل به خدا و با روحیه ایثار ومقاومت و با تأسی از مکتب اهل‌بیت علیهم السلام توانستند پیروزی‌های بزرگی را رقم بزنند.
پسندیده ادامه داد:وحدت و پیروی از ولایت فقیه و درس‌گرفتن از مکتب عاشورا و فرهنگ غنی دفاع مقدس، باعث مأیوس شدن استکبار و ایادی کفر و دشمنان داخلی و خارجی است.
وی ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در داورزن افزود: ۳۱ شهریورهم‌زمان با سراسرکشور،رژه گروهان‌های نمونه بسیج و حضور عاشورایی گردان‌های بیت المقدس وگردان کوثر بسیج خواهران درشهر داورزن ، همراه با برنامه های فرهنگی متنوع در ساعت ۸صبح آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه اقتدار ، عزت و عظمت امروز ایران اسلامی مرهون مجاهدت ایثارگران وبرکت خون شهداست گفت:همه ما باید قدردان این حماسه‌آفرینان باشیم و در راستای نشراین ارزش‌ها که باعث بیمه شدن نظام ما در مقابل نظام سلطه است تلاش‌کنیم وبرگزاری یادواره‌های شهدا و نشست‌های بصیرتی در طول هفته دفاع مقدس در سطح شهر و روستاها از جمله این برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان داورزن همچنین به برگزاری ویژه برنامه‌های متنوع در سطح مدارس همچون نواختن زنگ مقاومت ،ایثار وشهادت در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید ،نشست‎های بصیرتی ،اعزام راویان دفاع مقدس به مدارس ،همایش زینبیون ،اجرای طرح شهید بهنام محمدی، مسابقات و برنامه‌های متنوع فرهنگی در سطح واحدهای بسیج دانش‎آموزی در طول هفته دفاع مقدس اشاره‌کرد.
وی دیدار با خانواده شهدا ،جانبازان وایثارگران و دیدار بسیجیان و مسئولان ادارات با امام جمعه شهرستان، تجلیل از ایثارگران وجانبازان درادارات ،شبی با خاطره ،برپایی نمایشگاه را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان عنوان کرد و افزود با همت مردم خوب و متدین شهرستان ،ادارات و نهادها و پایگاه های مقاومت بسیج خواهر و برادر در منطقه بیش از ۶۰ برنامه مختلف اجرایی خواهدشد.
فرمانده سپاه داورزن درخاتمه از همه خواهران و برادران گرانقدر ، مسئولان عزیز در سطح شهرستان و پیشکسوتان جهاد و شهادت برای شرکت در برنامه ها به ویژه در نمایش اقتدارو رژه حماسی گروهان های نمونه بسیج ساعت ۸صبح در روز شنبه۳۱ شهریور ماه و آغازین روز هفته دفاع مقدس در شهرداورزن دعوت نمود.