به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ ابوالفضل فتوحی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در جلسه جمعبندی برنامه‌های هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: در حالی برنامه‌های هفته دفاع مقدس را برگزار کردیم که همچنان دشمنان نظام جمهوری اسلامی به‌ویژه امریکای جنایتکار تمام تلاش خود را برای از بین بردن صلابت و سلحشوری نیرو‌های مسلح و اقتدار آنان به کار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه دشمنان با هر ترفندی تلاش می‌کنند تا زحمات و ایثارگری‌های رزمندگان پرافتخار در ۸ سال دفاع مقدس را کمرنگ جلوه دهند، خاطرنشان کرد: نیرو‌های مسلح و بسیجی شهرستان خلیل آباد آمادگی کامل در جهت حفظ و صیانت از دستاورد‌های انقلاب اسلامی دارند.

فرمانده سپاه خلیل آباد در ادامه ضمن محکوم کردن اقدامات ناشیانه استکبار جهانی به‌ویژه تحریم‌های اقتصادی علیه کشورمان توسط دولت آمریکا، تصریح کرد: به ایادی استکبار گوشزد می‌کنیم که کشور ایران کشوری است که توانسته ۸ سال جنگ تحمیلی را با آن شرایط سخت مدیریت کند و بحمدالله ۴۰ سال از تمام موانعی که سر راه پیشرفت این نظام وجود داشته با رهبری‌ها و تدابیر ارزشمند، ولی امر مسلمین عبور کند.

وی با تأکید بر اینکه همه مردم بر این عقیده مصمم هستند که امروز هم مثل دوران دفاع مقدس در حال نبرد هستیم، اذعان کرد:، اما جنگ ما امروز جنگ نظامی نیست بلکه جنگ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است و از دولت جمهوری اسلامی می‌خواهیم از ظرفیت نیرو‌های مسلح به‌ویژه بسیج جهت گذر از این بحران نهایت استفاده را ببرد.

فتوحی ادامه داد: دولت مطمئن باشد نیرو‌های مسلح و بسیج در کنار دولت برای کمک به مردم برای محرومیت زدایی از قشر محروم و خدمت رسانی بهتر به صاحبان اصلی انقلاب آمادگی کامل دارد.

وی همچنین در ادامه عنوان کرد: سپاه ناحیه خلیل آباد با تأسی از فرامین مطاع فرماندهی کل قوا تلاش می‌کند با شعار محوری هفته دفاع مقدس که «ما توانسته ایم» است در راستای حفظ، نشر و ترویج فرهنگ انقلابی دفاع مقدس گام‌های مؤثری بردارد.

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه بیش از یکصد عنوان برنامه در سطح رده‌های مقاومت بسیج و سپاه شهرستان خلیل آباد در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد خاطرنشان کرد: فضاسازی و انجام تبلیغات در سطح شهرستان، نهضت روشنگری، همایش رهروان زینبی، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با امام جمعه، برگزاری مسابقات ورزشی، تحویل خانه محروم، آبروی محله، غبارروبی مزار شهدا، بهره برداری از طرح‌های خدمت رسانی با مشارکت اردو‌های جهادی و … از جمله برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس در شهرستان خلیل آباد بود.