به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛سردار سلامی  جانشین فرمانده کل سپاه در بازدید از موکب های سپاه گفت: تمام امکانات سپاه در مرز مهران دیشب به کار گرفته شد و زائران در اردوگاه های اضطراری سپاه اسکان داده شدند.
سردار سلامی افزود:  الحمدالله هم اکنون جو بسیار آرامی در مرز مهران حاکم است و تردد زائران بدون هیچ مشکلی در جریان می باشد،

لازم به ذکر است  همزمان با آغاز ایام اربعین حسینی(ع) موکب فرستادگان سپاه امام رضا(ع) توسط سازمان اردویی استان  با حضور خادمان شهدا در مسیر مرز شلمچه در راستای ارائه خدمات رفاهی از جمله چایی، شربت، یک وعده غذای گرم و اسکان برای استراحت زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برپا شد.

این موکب در مساحت 80 متر مربع در مجاورت جاده شلمچه به همت اردویی سپاه امام رضا(ع) تدارک دیده شده است. موکب فرستادگان امام رضا(ع) تا پایان مراسم باشکوه اربعین حسینی(ع) برای خدمت‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) دایر است.

گفتنی است؛ یک دستگاه مینی بوس توسط اردویی سپاه امام رضا(ع) تا انتهای راهپیمایی باشکوه اربعین برای انتقال زائران از میدان مقاومت به مرز شلمچه تدارک دیده شده تا زائران با آرامش خاطر و بدون ائتلاف وقت به پیاده روی اربعین حسینی(ع) برسند و در این اجتماع عظیم و پرشور شرکت کنند. 

 

انتهای پیام/