به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی به‌ مناسبت 13 آبان بیانیه صادرکرد، متن این بیانیه به شرح زیر است: 

باسمه تعالی

دشمنی‌های آمریکا به‌ نمایندگی از بلوک استعمار و استکبار جهانی علیه انقلاب کبیر اسلامی ایران، از سیاست دست چدنی،جنگ‌های نیابتی، طالبان و داعش‌سازی، منافق پروری و حمایت از معارضین و مخالفین، کودتا، جنگ‌های نظامی، ترور مردم عام و نخبگان، کودک‌کشی و هزاران توطئه و مکر پیدا و پنهان ناکارآمدی خود را نشان داده است، اینک آمریکا به‌طور آشکارا و کاملا علنی با تحریم‌های شکننده، فلج‌کننده و نابودکننده‌شان به‌عرصه جنگ اقتصادی با ملت ایران آمده‌اند.

برای درهم شکستن مقاومت تاریخی ملت تمدن‌ساز ایران اسلامی، زمان تعیین می‌کنند تا بتوانند افکار عمومی جهان را با کمک رسانه‌های وابسته به‌دستگاه‌های قدرت و ثروت معطوف به‌ خود سازند و با بزرگنمایی مشکلات داخلی، ملت رشید ایران را به‌ پذیرش معجونی از الپهلوی ـ عبری و غربی ترغیب کنند.

هم زمان با عربده‌کشی‌های رئیس جمهور آمریکا، رسانه‌های وابسته آنان، در تلاشند 40 سال استکبارستیزی و نفی سلطه آمریکا بر ملت‌های مستضعف جهان را بی‌اهمیت جلوه دهند، این موضوع در تولید برنامه‌ها،گزارش‌ها و مستندهای متعدد همزمان با جنگ اقتصادی آغاز شده است.

اما غافل از آن که ملت ایران با الهام از شعارها و دغدغه‌های انقلاب اسلامی مبتنی بر خداباوری و متکی بر استعدادهای ملت بیدار، بابصیرت و ظرفیت‌های درونی کشور در سال 1357 با دست خالی در برابر تمام هیمنه شرق و غرب ایستادگی کرده و به‌پیروزی رسیده است و به اذن‌الله در طول این چهاردهه نیز سیلی‌های سختی به‌قدرت پوشالی آنان وارد کرده است.

فرزندان بسیجی‌، انقلابی و فعال ملت ایران در رسانه‌های خراسان رضوی، ضمن رصد دقیق تحرکات رسانه‌ای خارجی و برخی عوامل داخلی و پافشاری بر آرمان‌های انقلاب اسلامی با شعار حسینی «هیهات مناالذله» از اصحاب رسانه دعوت می‌نماید در کنار دانشجویان و دانش‌آموزان، مردم انقلابی و شهیدپرور مشهد در اجتماع دشمن‌شکن 13 آبان سال 1397، شرکت کنند. 

اصحاب رسانه به‌عنوان سربازان خط مقدم جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی می‌توانند در تبیین سیاست‌های استکباری آمریکا در رسانه‌ها و شبکه‌های مختلف برای مردم جهان با قلم هنرمندانه و متعهدانه خود نقش مهمی در این کارزار ایفا کنند.

سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی

انتهای پیام/