به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛حجت الاسلام سید هاشم موسوی روز یکشنبه در آیین گرامی داشت 13 آبان روز مقابله با استکبار جهانی در گناباد افزود: تقابل ما با آمریکا و مستکبران مبنایی است و ریشه در تعالیم دینی و ارزشها دارد که با مذاکره رفع نمی شود.
وی گفت: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از نهضت عاشورا و شعارهایش شعارهای امام حسین(ع) در مقابله با ظلم و ستم است. امام خمینی(ره) قیام عاشورا را برای به روزرسانی کرد و امروز استکبارستیزی به اصل مهم نظام جمهوری اسلامی تبدیل شده است. 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گناباد افزود: باید با تاسی به آموزه های نهضت کربلای حسینی در برابر استکبار جهانی ایستاد زیرا با مقاومت ما آمریکا رو به فروپاشی بوده و در روند شکست تدریجی پیش می رود.
وی گفت: آمریکا پیش از این اعلام کرده بود قرار است آبان ماه بر شدت تحریمهای اقتصادی علیه ایران بیفزاید ولی امروز هشت کشور را از ممنوعیت فروش نفت به کشورمان مستثنی کرد و این نشاندهنده شکست سیاستهای خصمانه استکبار است. 
آحاد مردم ، مسوولان، نیروهای نظامی و انتظامی و دانش آموزان گنابادی با حضور گسترده در مراسم 13 آبان در میدان امام خمینی(ره) این شهر با شعارهای 'مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، الله اکبر، هیهات من الذله و شعار هر بسیجی مرگ بر آمریکا' ضمن محکومیت سیاستهای خصمانه مستکبران و ایادی آنها، حمایت خود را از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و تبعیتشان را از منویات رهبر معظم انقلاب نشان دادند. 
انتهای پیام/