به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛

دانش‌آموزان با داشتن پلاکاردها،بنرها و شعارهای استکبارستیزی،مرگ برامریکا و اسرائیل،اتش زدن ادمک‌ها وخواندن قطعنامه روز ملی مبارزه با استکبارجهانی را هرچه باشکوه‌تر برپاداشتند.

امام جمعه‌داورزن در مراسم روز ملی مبارزه با استکبارجهانی اظهارداشت:سه واقعه مهم کشتار دانش‌آموزان، تسخیر لانه‌جاسوسی وتبعید امام راحل (ره) که نقش آمریکا و دشمنی او بر همه محرزاست اتفاق افتاده است.

علی‌زاده با اشاره به وضعیت نابسامان کشوردر زمان پهلوی افزود:از گذشته تا کنون در هرجایی که فتنه‌ای مشاهده می‌شود دست امریکا در آن دیده می‌شود.
وی گفت:امروز باید بدانیم جنگ یمن به نیابت عربستان توسط امریکا است که هزاران کودک یمنی در شرایط بحرانی نیازمند غذا و دارو هستند و جان می‌سپارند که ریشه این جنایت ها امریکاست.
وی با بیان اینکه‌امریکا و اسراییل دو حکومت خبیث هستند افزود:برخی فشار آوردند که با امریکا  مذاکره کنیم اما بعد از ۵سال عهدشکنی کردند وتشدید تحریم‌ها توسط امریکا نشان از این‌است  که سیلی محکمی از ایران خورده‌و شجاعت ملت اسلامی است و می‌بینیم که هیچ کشوری جرات این گونه شجاعت ها را ندارد و امروز ایران اسلامی علمدار شجاعت و مبارزه با استکبار جهانی است.
فرمانده بسیج دانش اموزی داورزن نیز در حاشیه این مراسم افزود:دانش آموز محوری با رویکرد تربیتی و جهت‌گیری انقلابی، آشنایی با دشمن اصلی انقلاب از اهداف ما است.
مهدی طزری گفت:آشناسازی دانش آموزان با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدا و نیز استکبار ستیزی را از مهم ترین اهداف اجرای برنامه های بسیج دانش آموزی است که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه بر همگان لازم است.