به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین همایش بزرگ بسیجیان شهرستان بجستان با سخنرانی سردار حسینعلی یوسفعلی زاده مشاور عالی فرمانده سپاه امام رضا(ع) در مصلای نماز جمعه  بجستان برگزار شد.

در این مراسم سردار یوسفعلی زاده ضمن تبریک میلاد پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق (ع) و هفته پر برکت بسیج اظهار کرد: پیامبراکرم ( ص) در برابر کفار سخت بودند و هر گز کوتاه نیامدند و برخلاف آن در بین مسلمانان و پیروان اهل رافت، اهل مهربانی، اهل محبت و دلسوز اسلام بود.

 

وی ادامه داد: ما باید اولیای دینمان را بشناسیم، خودمان را مزین کنیم به اندیشه های اولیای و به آنها نزدیک شویم در رفتار و کردار. همچون مقام معظم رهبری با هزاران تکریم از اولیای دین سخن می گویند. با دستان خالی می توانیم در مقابل همه ابرقدرت ها بایستیم،از قدرت های پوشالی نباید ترسید، می توان به خدا اعتماد کرد و با گلبانگ الله اکبر در مقابل ابرقدرتها نه گفت

مشاور عالی فرمانده سپاه امام رضا(ع) تصریح کرد: امام راحل قائل بودند به این که نهضت ما با همه نهضت ها فرق دارد، نهضت ما حسینی است وقتی یک نهضت جنسش حسینی شد یعنی ایثار و از یک دنیا دشمن نترسیدن. راه ما راه امام و شهیدان است. ما باید در مسیر اولیا دین حرکت کنیم زیرا که دنیا محل امتحان است و باید تلاش کرد  برای خوب زندگی کردن و در این مسیر باید از خدا کمک گرفت، در این مسیر مراقبت لازم است، و برای تحقق این مراقبت ها باید با خودمان بجنگیم

 

سردار یوسفعلی زاده ادامه داد: به کوری چشم دشمنان راه امام و شهیدان با مدیریت حکیمانه مقام معظم رهبری استمرار پیدا کرده است و نظام جمهوری اسلامی ایران علی رغم تهدید، تحریم و جنایت جنایتکاران سرپاست. اسلام انقدر قوی است که نیاز به کفار ندارد.

 

مشاور عالی فرمانده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به گستردگی بسیج در همه جهان اسلام خاطرنشان کردند: امروز بسیج جهان اسلام حقیقتا تشکیل شده در سوریه، لبنان، بحرین ، نیجریه و فلسطین،  به کوری دشمنان جهان اسلام امروز بسیج میلیونی تبدیل شده به بسیج دهها میلیونی. کلید طلایی حل مشکلات،بسیج است، هرجا که نیاز احساس شد،  بسیج در وسط میدان ایستاده است،  نباید در برابر دشمنان کوتاه بیاییم، حل مشکلات این کشور جز با دستان جوانان و خودمان امکان پذیر نیست.

 

انتهای پیام/