به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛

 حامد قربانی فرماندار شهرستان گناباد، سردار حسین ظریفی معاونت عملیات قرارگاه ثامن الائمه (ع )شمال شرق کشور و شورای تامین با امام جمعه گناباد به مناسبت هفته بسیج دیدار نمودند.

 فرماندار شهرستان گناباد در ابتدای سخنانش ضمن خیر مقدم خدمت سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین ظریفی معاونت عملیات قرارگاه ثامن الائمه (ع)شمال شرق کشور به شهرستان و  همچنین هفته بسیج را به تمامی بسیجیان و  اعضای شورای تأمین تبریک گفت و افزود: ضمن  تشکراز حجه اسلام صادقی امام جمعه که این وقت را در اختیار ما قرار داده اند و امیدواریم بتوانیم  درکنار ابن بزرگوار از رهنمودهای ارزشمند ایشان بهره مند گردیم .

رئیس شورای تامین شهرستان افزود: بحمدالله  شورای تأمین با یک همبستگی  و عزم جدی بین دستگاهی توانسته نهایت امنیت  را در این شهرستان فراهم آورده و با تدابیری پیشگیرانه  مولفه های تاثیرگزار بر امنیت را مدیریت و کنترل نماید.
 مهندس قربانی افزود: حضور پررنگ  و معنی دار مردم در مراسم یوم الله ۱۳ آبان را مهم برشمرد و افزود: علیرغم تبلیغاتی که معاندین و ضدانقلاب داشتند حضور بسیار پررنگ و گسترده مردم در آن ایام و نیز مراسمات هفته بسیج نشان از شکست محاسبات عملیاتی آنان در ناامیدکردن مردم دارد.

 در پایان  این دیدار فرماندار از جناب سرهنگ ابراهیم زاده و همکارانش جهت برگزاری شکوهمند مراسمات هفته بسیج  تقدیر و تشکر نمود و افزود: مجموعه فرمانداری  شهرستان هم آمادگی کامل را دارد تا با استفاده از ظرفیت بسیج  شهرستان روند توسعه شهرستان را سرعت دارد تا آنچه که آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی در راه فقرزدایی و حمایت از مستضعفین است به نحو احسن  در شهرستان محقق گردد.