به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور دیشب در مراسم 26 آذر ،روز ملی حمل و نقل گفت: این نهاد با تمام توان برای حل مشکلات در خدمت دولت است.

غلامرضا حسن پور افزود: مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد و دشمن می خواهد از این مشکلات به نفع خود بهره ببرد همچنان که در ماههای اخیر دشمن تلاش کرد با سوء استفاده از مشکلات رانندگان آنها را به اعتصاب دعوت کند و در مقابل نظام قرار دهد که در برابر مردم شکست خورد.

وی با بیان اینکه خانواده حمل و نقل کشور 800 شهید تقدیم انقلاب کرده است افزود: انقلاب اسلامی در طول این چهل سال خدمات بسیار به کشور کرده است که باید قدر آن را بدانیم.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی هم در این مراسم گفت: بیش از 98 درصد بخش حمل و نقل رانندگانی هستند که در این زمینه سرمایه گذاری بسیار کرده اند و نیازمند تسهیلات و حمایتهای بیشتری از سوی دولت هستند.

جواد وحدتی فرد افزود: در شمال و شرق کشور برخی رفتارهای کشورهای افغانستان و ترکمنستان شرایط حضور رانندگان ایرانی در این کشورها را سخت و تبدیل به دغدغه و ایجاد برخی مشکلات کرده است که نیازمند توجه بیشتر می باشد.

در نخستین یادواره شهدای حمل و نقل مشهد با حضور خانواده 16 شهید حمل و نقل جاده ای و 6 خانواده شهید مدافع حرم بخش اصناف مشهد برگزار شد.