به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام) عباس محمدیان رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی به مناسبت انتشار ۲۰هزارمین شماره روزنامه خراسان از تحریریه این روزنامه بازدید کرد.

عباس محمدیان در جریان این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: رسیدن موسسه فرهنگی هنری خراسان به این سطح در کشور و امروز چاپ۲۰هزارمین شماره این روزنامه از بزرگترین افتخارات فرهنگی در استان و کشور است که در هفتادمین سال فعالیتش همواره به عنوان یک رسانه بزرگ و مرجع در کشور در حال رشد و بالندگی است و این نشانه جز تلاش و مجاهدت فی سبیل الله نیست.

وی ادامه داد: این روزنامه همواره اثر گذارترین و مفیدترین و خواندنی ترین روزنامه در جبهه رسانه تراز انقلاب بوده است و باید دستمریزاد گفت که در فراز و نشیب های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی همچون نگین خراسان در کشور میدرخشد.

محمدیان بیان کرد: راز حیات و ماندگاری این روزنامه به روز بودن و توجه خاص به نیازهای مخاطبان و فراجناحی عمل کردن و در خدمت نظام و انقلاب بوده نه در خدمت یک جریان سیاسی و فکری خاص.

وی گفت: امروز با قدرت میتوانیم بگوییم که کشور به اوج افتخارات خود رسیده است و زمان آن است که دوستان به خودشان افتخار کنند،امروز گرچه صفحات روزنامه کوچک شده است ولی قلم ها و دوربین های روزنامه خراسان کوچک نشده بلکه عمیق تر شده است.

در پایان محمدیان ضمن آرزوی توفیق خبرنگاران، عکاسان، نویسندگان، ویراستاران، صفحه آراها، گرافیست ها و دبیران گروهها و سردبیران، مدیران، کارکنان  این رسانه از آنها برای  حرکت در مسیر اطلاع رسانی دقیق در راستای تامین منافع ملی تقدیر کرد.