به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ شب گذشته، رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی به اتفاق هیئت همراه از دفتر ماهنامه دیده بان ترشیز بازدید کرد.

در این بازدید که با حضور مسئول بسیج رسانه شهرستان و مدیر مسئول و هیئت تحریریه ماهنامه دیده بان ترشیز برگزار شد عباس محمدیان اظهار داشت: خروجی ظرفیت فرهنگی هر شهرستان از تراوش و پویایی رسانه‌ها مشخص می‌شود.

رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: سازمان بسیج رسانه جزو اقشار ۲۲ گانه بسیج است و حدود شش سال است که تأسیس شده و تشکیل جبهه متحد رسانه “تراز انقلاب” بر اساس منویات مقام معظم رهبری و مشی رفتار شهداء و الگوهای قرآنی، اصلی ترین هدف بسیج رسانه است.

محمدیان با اشاره به جنگ رسانه‌ای نامتعارف جهان امروز بیان داشت: آمریکا نسبت به ایران کهن، کشوری تازه تأسیس است که به ظاهر با 5 درصد جمعیت دنیا، 78 درصد قدرت رسانه‌ای دنیا را در اختیار دارد اما طبق آیات قرآن «فَاخْشَوْهُمْ فَزادَهُمْ إِیماناً» از تبلیغات توخالی دشمن هراسی نداریم و با توکل به قدرت نامتناهی خداوند و تلاشی جهادی، سنگر رسانه‌ای انقلاب را بیش از گذشته تقویت و حفظ می‌کنیم.

وی  ابراز کرد: رسانه‌ای موفق است که خواسته و دغدغه‌های مردم را حل کند و پل بین مردم و مسئولین باشد و به سمت و سوی تحلیل اخبار برود.

رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان اینکه مردم به رسانه‌های مکتوب اعتقادی بیشتری نسبت به رسانه‌های فضای مجازی دارند گفت: حوزه ورزش شهرستان این ظرفیت و پناسیل را دارد که در هفته‌نامه‌ها و نشریات  شهرستان بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

وی یادآور شد: خط نگه دار رسانه، مدیران رسانه و خبرنگاران، سربازان این حوزه هستند و امید است که با جدیت بیشتری تداوم بخش راه شهدا باشیم.

علی منظم اسماعیل پور، در ادامه با اشاره به عملکرد هیئت تحریریه و چشم انداز ماهنامه اظهار داشت: کلید واژه دیده بان ترشیز «شهامت» است و از اهداف والای ما این است که حول محور ولایت ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

مدیر مسئول ماهنامه دیده بان ترشیز گفت: در این مسیر اولویت ما توجه به استعدادها و ظرفیت جوانان و نوجوانان ترشیز است تا با شفافیت هر چه بیشتر باعث آگاهی بخشی مردم شویم و در حد توان دغدغه‌ها و مشکلاتشان را حل کنیم.

وی افزود: تحلیل اخبار با  اولویت‌ کاشمر، کوهسرخ، بردسکن و خلیل آباد از دیگر برنامه‌های ما است و به مرور زمان اهم اخبار مربوط به استان هم پوشش داده خواهد شد.

رئیس سابق دانشگاه پیام نور کاشمر با اشاره به نقش مؤثر بانوان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بیان داشت: در ماهنامه دیده بان ترشیز صفحه‌ای مختص بانوان اختصاص داده شده تا به صورت ویژه به دغدغه‌ها و خواسته‌های این قشر با عطوفت پرداخته شود و بانوان موفق در عرصه‌های مختلف بیشتر شناخته شوند.

وی در پایان یادآور شد: ستونی با عنوان صدای مردم یا حرف مردم هم در نظر گرفته شده تا در پل ارتباطی بین مردم و مسئولین موفق تر عمل کنیم.

انتهای پیام/