به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛سردار یعقوبعلی نظری شب گذشته در جلسه شورای اداری خراسان رضوی در محل استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: هم‌زمان با دومین روز دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، از 2000 پروژه محرومیت‌زدایی سپاه امام رضا(ع) بهره‌برداری و عملیات اجرایی3650 پروژه دیگر آغاز شد. 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: این پروژه‌ها از سوی بسیج مستضعفین و دو قرارگاه شهید برونسی و پیشرفت و آبادانی سپاه در طول سال جاری اجرایی شده است.

سردار نظری بیان کرد: 2 هزار پروژه‌ در سه سطح ساخت، تکمیل و ترمیم، با مشارکت دستگاه‌های دولتی اجرایی شده و شامل فعالیت‌های عمرانی زودبازده مانند خانه محروم، خانه عالم و بند خاکی می‌شود.   

وی خاطرنشان کرد: 3000 پروژه مربوط به ساخت خانه برای محرومان در سال 98 اجرایی می‌شود که توافق اولیه آن را با اداره کل کمیته امداد خمینی(ره) منعقد کرده‌ایم.

سردار نظری خاطرنشان کرد: آماده هستیم با ظرفیت بسیج و سپاه استان به برنامه‌های اقتصادی استاندار جدید خراسان رضوی کمک کنیم و قطعا از هیچ کمکی در این مسیر به استاندار خراسان رضوی دریغ نمی‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های محرومیت زدایی سپاه امام رضا(ع) در تعامل با سایر دستگاه‌ها صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد: تمامی این فعالیت‌ها در راستای این مسئله است که از ظرفیت تمامی بخش‌‌ها برای کمک به مدیران اجرایی استان بهره بگیریم.

انتهای پیام/