به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛

مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج سپاه حر مشهد در تشریح این خبر گفت: مسابقات تیر اندازی با تفنگ بادی و تپانچه به منظور تکریم این ایام و با هدف بالا بردن مهارت تیراندازی بسیجیان و ایجاد شور و نشاط و همبستگی بین عموم مردم در سالن تازه تاسیس تیراندازی شهید عبدالرسول زرین برگزار گردید.

حمیدر ضا طهرانی افزود: تربیت بدنی ناحیه حر تلاش دارد از ظرفیت این سالن در جهت استعدادیابی و بالابردن مهارت تیراندازی گردان ها، بسیجیان و آحاد مردم منطقه به منظور تشکیل تیم این ناحیه برای مسابقات استانی و کشوری استفاده نماید.

وی در ادامه گفت: از دیگر برنامه‌های مرکز تربیت بدنی سپاه ناحیه حر مشهد می‌توان به برگزاری جام فوتسال نه دی که با محوریت حوزه‌های ۶ و ۷ سپاه حر در رده سنی آزاد در محدوده جاده سیمان و مهرگان در سالن ورزشی ولایت برگزار گردید؛ اشاره کرد.

وی در این رابطه افزود: این مسابقات با شرکت ۲۰ تیم در روز‌های جمعه در سالن ولایت، ویژه عموم مردم در منطقه جاده سیمان و مهرگان برگزارگردید که از بین تیم‌های شرکت کننده تیم‌هایی که موفق به کسب مقام گردیدند در مجموعه ورزشی شهید چمران با اهدا مدال و جوایز از آن‌ها تقدیر به عمل آمد.