به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛

حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج سپاه ناحیه حر مشهد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه ای را صادر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است :

«بسم الله الرحمن الرحیم»
در حالی که در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم یاد می‌کنیم از دلاوری‌های مردمی انقلابی که به ندای حق‌طلبی و عدالت‌جویی مردی الهی لبیک گفته و با فداکاری و جانفشانی‌های بسیار خود بساط حکومت جنایتکار و طاغوتی پهلوی را برچیدند و در ۲۲ بهمن ۵۷ به بهای اهدای جان‌های عزیزان خود،شهد شیرین پیروزی را چشیدند.
یوم الله ۲۲ بهمن ماه روزی است که خودباوری، ظلم ستیزی،مردم سالاری و عدالت خواهی  ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، به بار نشست و فریاد بلند استقلال،آزادی و مردم سالاری دینی ایرانیان در گوش جهانیان پیچید.
پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران یاد آور روز های حماسه و ایثار ملتی است که در راه رسیدن به آرمانها و خواسته های دینی و انقلابی ذره ای کوتاه نخواهد آمد و آثار این پیروزی حق بر علیه باطل نه فقط در کشور عزیزمان بلکه در زورآزمایی قدرت جهانی با کشورهای مسلمان و غیر مسلمان نیز وزیدن گرفت.
تردیدی نیست که انقلاب اسلامی ایران بعد از پیروزی،همواره خار چشم ایادی و اجانب بوده و هست اما با تلاش و پشتکار بی وقفه و شبانه روزی فرزندان غیور ایران اسلامی در عرصه های علمی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی، سیاسی و بین المللی،کشتی انقلاب را در دریای پر تلاطم زمان به سمت دریچه های نورانی پیشرفت و تکنولوژی پیش می راند.
امروز نهال انقلاب به سلامت از انواع فتنه‌ها و تهدیدات عبور کرده و در آستانه چهل سالگی خود قرار دارد و تبدیل به درخت تنومندی شده است،اما دشمنان قسم‌خورده نظام جمهوری اسلامی ایران هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با پی‌ریزی فتنه‌های پیچیده‌تری سعی در خدشه‌دار کردن وجهه انقلاب اسلامی دارند.
اکنون در آستانه چهل ساگی انقلاب اسلامی بسیجیان حوزه ها و پایگاه های سپاه ناحیه حر مشهد ضمن پاسداشت یوم الله ۲۲ بهمن، همگام با دیگر اقشار مردم با شرکت در این راهپیمایی بزرگ، بار دیگر با آرمانهای امام راحل ، شهدا و حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) تجدید میثاق خواهند کرد و  همه اقشار مختلف و دلسوزان ایران اسلامی را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت می نمایند.