به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛

سرهنگ پاسدار مهدی زراعتخواه فرمانده سپاه ناحیه حر مشهد مقدس در پیامی از مردم ولایتمدار و انقلابی مشهد مقدس و بسیجیان گرامی نسبت به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

« بسم الله الرحمن الرحیم »

۲۲ بهمن ماه یادآور حماسه بزرگ و تاریخ ساز ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی است که نه تنها در تاریخ کشورمان ماندگار شد، بلکه به عنوان نقطه تحول سازی در تاریخ معاصر جهان به ثبت رسید که امروز آثار آن پس از40 سال در قالب بیداری اسلامی در منطقه مشاهده می‌شود.

 

بیست ودوم بهمن ماه نماد عزت، سرافرازی، اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی ایران است و روز تجلیل از مجاهدت‌های احیاگر اسلام ناب محمدی،حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه، فجرآفرینان و ایثارگران و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی است.

 

بی تردید مردم هوشیار ایران اسلامی می دانند که راه عبور از مشکلات فراروی کشور در اعتماد به نظام فرسوده لیبرال دموکراسی غرب و در تعامل با نظام استکباری نیست بلکه درتبعیت از ولایت فقیه و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و بیش از پیش حفظ روحیه انقلابی و جهادی خواهد بود.

 

مردم انقلابی و هوشیار ایران اسلامی امسال هم چون سنوات گذشته در لبیک گویی به فرمان رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن یاد و خاطره شهدای گرانقدر و ایثار و فداکاری مبارزان انقلاب اسلامی را گرامی خواهند داشت.

 

بدینوسیله ضمن پاسداشت یوم الله ٢٢ بهمن از مردم شریف و انقلابی مشهد مقدس و بسیجیان گرامی سپاه ناحیه حر مشهد، برای حضور در این جشن بزرگ دعوت نموده تا با مشتی محکم و پرافتخار در کنار یکدیگر ،جشن عزتمندی و سربلندی ایران اسلامی را گرامی بداریم و همچون سال های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذاریم.