به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از علاقه‌مندان برای شرکت در اردوی راهیان نور ویژه اصحاب رسانه در نوروز 98 ثبت نام می‌کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با اعلام تمدید مهلت ثبت نام این اردو تا بیستم اسفند ماه 97 افزود:سفر راهیان نور با هدف آشنایی اصحاب رسانه خراسان رضوی با فرهنگ مقاومت و مرور تاریخ دفاع مقدس راه‌اندازی شد. 

وی با بیان اینکه این سفرها بخشی از تجهیز فکری و رشد اندیشه جهادی در مقابله هجوم فرهنگی است؛ افزود: از رهگذر این بازدید از مناطق جنگی و یادآوری خاطره جانفشانی جوانان این مرز و بوم، در سربازان رسانه‌ای استان حس تعلق خاطر به فداکاری و ایثار پررنگ‌تر خواهد شد.

محمدیان یادآور شد: استقبال خوبی از فراخوان اول این اردوی نوروزی صورت گرفت و دو اتوبوس برای سفر مهیاست و تا 20 اسفندماه ظرفیت این سفر تکمیل می‌شود. نخستین اردوی زیارتی خانوادگی بسیج رسانه خراسان رضوی در بازه زمانی 27 اسفندماه 97 تا 5 فروردین ماه 98 برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره تلفن‌های 38335114_ 38660084 (سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی) تماس بگیرند‌.

انتهای پیام/