به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛سردار یعقوبعلی نظری عصر امروز در جلسه قرارگاه رسانه‌ای خراسان رضوی در محل روزنامه قدس اظهار داشت: رسانه‌های حاضر در قرارگاه رسانه‌ای استان با وجود اختلاف نظرها، دارای اشتراکاتی نیز هستند امیدآفرینی در شرایط حاضر یک مسئله قطعی است که باید در دستور کار قرار بگیرد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی با اشاره به اینکه دشمن درصدد عملیات روانی است و این اقدام را با تمام قوای خود صورت می‌دهد عنوان کرد: بخش عمده‌ای از مشکلاتی که در حال حاضر داریم مشکلات روبنایی است و مشکلات زیرساختی و زیربنایی نیست در واقع این مشکلات به مبانی و ظرفیت‌ها نظام بازنمی‌گردد.

نظری با بیان اینکه ریشه این مشکلات را باید در نحوه اجرا جستجو کرد خاطرنشان کرد: باید کارکرد نظام را از کارکرد اجرایی متمایز کرد زیرا قرار نیست حساب من مسئول به پای نظام قرار داده شود و در واقع این دو نباید با یکدیگر مخلوط شوند و اینجاست که کار رسانه برجسته می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه در 40 سالگی انقلاب اسلامی دارای مبانی و ساختارهای محکمی هستیم و در تمامی عرصه‌ها در زمینه زیرساختی بسیار قوی هستیم که نمونه آن را می‌توان در عرصه سیاسی و اجتماعی و عمرانی و حتی اقتصادی مشاهده کرد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی گفت: در پردازش موضوعات و تاکید بر امیدآفرینی نیز رسانه‌‌ها دارای یک کارکرد و عقبه قوی هستند و از سوی دیگر شاهد هستیم که عملیات روانی دشمن با تمام قدرت در حال انجام است و باید برای خنثی‌سازی آن استدلال قوی صورت بگیرد.

نظری تصریح کرد: باید در زمینه مقابله با تاکتیک‌های روانی دشمن ما نیز به دنبال راهبردهای خاصی باشیم و به‌نظر می‌رسد استقامت رسانه‌ای به معنای آماده کردن مردم برای رویارویی با شرایط می‌تواند یکی از این راهبردها باشد.

وی گفت: مقابله با استکبار نیازمند اراده‌ای قوی و مستحکم است؛ در این مسیر ایرادی ندارد که رسانه‌ها یکدیگر را نقد کنند اما باید روی نکات مشترک نیز هم‌افزایی داشت.

انتهای پیام/