به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛مجتبی تنها روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 60 واحد از این تعداد در سه ماه اخیر مورد بررسی قرار گرفت که مشکلات 40 واحد از این تعداد با مشورت و راهنمایی برطرف و مشکلات 20 واحد نیز به ستاد پایش سپاه امام رضا (ع) منعکس شد که تاکنون مشکلات هفت واحد از این تعداد در این ستاد رفع شده است.
وی با بیان اینکه 2800 واحد صنعتی با 22 هزار کارگر نیز که خارج از مجموعه شهرکهای صنعتی استان قرار دارند طی سه ماه اخیر مورد بازدید قرار گرفت اظهار داشت: این واحدها به دلیل قرار نداشتن در شهرک های صنعتی با مشکلاتی مواجه هستند که مشکلات آنها با مسئولان و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در میان گذاشته شد.
وی گفت: ارتباط موثر و هدفمند با دانشگاهها از جمله برنامه های سال آینده بسیج مهندسین صنعتی است که در این راستا هر دانشگاه معین یک شهرک صنعتی خواهد شد و از ظرفیت بسیج استادان، دانشجویی، کارگری و کارخانجات هم برای این منظور استفاده می کنیم.
تنها افزود: طراحی و تولید نرم افزار به منظور ثبت آنلاین مشکلات و رصد واحدهای صنعتی هم از دیگر برنامه های سه ماه نخست سال آینده است. 
هفت هزار نفر از مهندسان خراسان رضوی عضو بسیج مهندسین صنعت استان هستند.