به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛سردار غلامرضا احمدی روز پنجشنبه در دومین یادواره ۸۸ شهید سرافراز آستان قدس رضوی که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهار کرد: برای رهایی از مشکلات امروز باید همانند دوران دفاع مقدس جهادی و دلاورانه عمل کنیم تا به پیروزی برسیم.

وی افزود: باید بدانیم شهدا اسناد معتبری هستند از یک حادثه بسیار بزرگ علیه ملت ایران و همچنین آنها اسناد پیروزی و مقاومت ملت ایران در پیروزی در برابر جبهه جهانی استکبار هستند.

فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) تصریح کرد: شهدا با کمترین امکانات مقابل دشمن ایستادند و به همین دلیل آن‌ها اسناد متقن و بی‌بدیل و خدشه ناپذیری هستند که ثابت می‌کنند ملت ما در سخت‌ترین شرایط از ارزش‌های انقلاب دفاع می‌کنند.‌

احمدی گفت: ما در طول سال‌های پس از انقلاب فتنه‌های زیادی را پشت سر گذاشتیم و این به معنای تمام شدن مشکلات نیست و اگر ما به این موفقیت‌ها مغرور شویم دچار غفلت خواهیم شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز جبهه مقاومت در کشورهای اسلامی از جمله سوریه، لبنان و عراق با الگوگیری از انقلاب اسلامی ایران شکل گفته و به دفاع از آرمان‌های خود مقابل استکبار جهانی ایستاده اند.

فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) گفت: برپایی یادواره شهدا زمینه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت رزمندگان در دفاع مقدس را فراهم می‌کند.