به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛سید مهدی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سپاه رضوی؛ از آمادگی سپاه و بسیج برای مقابله با خسارت احتمالی سیل در خلیل‌آباد خبر داد و اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی و هشدارهای مدیریت بحران مبنی بر احتمال وقوع سیل، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خلیل‌آباد برای مقابله با حوادث احتمالی در آمادگی کامل است.

وی بابیان اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج به‌طور 100 درصد آماده‌باش هستند، خاطرنشان کرد: بسیجیان و گردان‌های امام حسین (ع) و بیت‌المقدس با هرگونه امکانات و پشتیبانی برای مقابله با خسارات احتمالی ناشی از بارندگی آمادگی دارند.

جانشین سپاه ناحیه خلیل‌آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: در چند روز گذشته، ستاد مدیریت مجموعه ناحیه در سپاه خلیل‌آباد نیز تشکیل جلسه و کمیته‌های امنیت و پشتیبانی نیز تشکیل شد و بسیجیان و خودروهای تاکتیکی نیز در بخش ششطراز و مرکزی نیز گشت زنی خود را انجام می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه سپاه و بسیج خلیل‌آباد همانند شمال کشور در کنار نیروهای ارتش و انتظامی حضور شبانه‌روزی دارند و آمادگی امدادرسانی و پشتیبانی را دارند، اذعان کرد: سالن‌های ورزشی تحت مدیریت سپاه در سطح شهرستان با رعایت اصل پراکندگی برای اسکان احتمالی نیز هماهنگ شده‌اند.

وی همچنین بابیان اینکه پایگاه‌های بسیج شهرستان آماده جمع‌آوری کمک‌ به سیل‌زدگان شمال کشور هست، عنوان کرد: همشهریان عزیز می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود ازجمله آب‌معدنی، پوشاک نو، پتو، اقلام اغذیه‌ای به‌ویژه کنسرو، چادر و ... را به پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج تحویل دهند.

انتهای پیام/