به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛مراسم اختتامیه ای بمناسبت جلسه قرآن در مسجد صاحب الزمان عج به همکاری پایگاه عسگری برگزار گردید، مسئول جلسه در حاشیه اختتامیه اعلام گفت: با سپاس به درگاه الهی که به ما توفیق داد تا یکبار دیگر ماه رمضان را درک نموده و سی شب بر سر سفره با کرامت قرآن مهمان باشیم. اینجانب به خاطر نعمت خدمتگزاری به ساحت مقدس قرآن سر به سجده نهاده و شکرش را به جا می آورم.
 بر خود وظیفه میدانم از زحمات یکایک  دوستانی که در این شبهای عزیز با حضورشان رونقی به جلسه بخشیدند تشکر و قدردانی نمایم. زحمتکشانی که هرشب برای اجرای برنامه ها یاری رسان بودند. آقایان: امیررضا عسگری، علی ایمانی ،محمدعلی اصلاح، مهدی نعیم آبادی که واقعا ازجان ودل تلاش کردند. حسین جباری عزیز، امیر غلامی و علیرضا رمضانی بزرگوار، محمدجواد باقریان مداح اهل بیت، و دیگر دوستان آقایان امیرحسین غلام زاده،  مهدی رحیمی، امیرحسین تقدیسی، مهدی محمدی، محمد جوینی، مهدی کریمی که همراه بودند.
 از عزیزانی که با کمک های خیرشان یاور ما بودند، آقایان دکتر ابراهیم نیا، غلامزاده، جباری، اصلاح، سیدثانی، احمد محمدی، علیپور، الیاس تقدیسی، باقریان صمیمانه تقدیر و تشکر مینمایم.
آرزوی توفیق بیشتر و سربلندی و بهروزی برای همه عزیزان را از خداوند متعال خواستارم‌.
به امید دیدار مجدد دوستان در ماه رمضان سال آینده.هادی عسگری مسئول جلسه قرآن پیروان حضرت ولیعصر  اول شوال ۱۴۴۰