به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛

عصر امروز سروان پاسدار مسعود آذرکیش فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (علیه السلام) در فراخوانی گردان بیت المقدس شهرستان سرخس ضمن عرض خوش آمد گویی به میهمانان حاضر در جمع و بسیجیان انقلابی که خالصانه و فداکارانه همیشه در صحنه های حق علیه باطل حاضر هستند، اظهار داشت: وظیفه اصلی بسیجیان حاضر در گشت های رضویون دیدن آموزش های اولیه و بالا بردن سطح آمادگی جسمانی آنان است.

 

در ادامه رئیس پلیس پیشگیری از جرائم شهرستان، ضمن عرض خداقوت به تمامی بسیجیانی که کمک های شایانی همیشه به نیروهای نظامی و انتظامی میکنند، افزود: مهم ترین اقدامات بسیجیان پیشگیری از جرم میباشد که با حضور منظم و مقتدر خود در گشت های شبانه میتوانند ترس به دل مجرمان بیندازند و باعث جلوگیری از جرم شوند.

 

سرگرد اعماء با اشاره به اینکه هر ساله تعامل خیلی خوبی بین نیروی انتظامی و پشتیبانی از گشت های بسیج صورت میگیرد خاطر نشان کرد: با ارتباط های دقیق بین بسیجیان و نیروهای انتظامی در گشت های شبانه میتوان سطح امنیت و آرامش را بالاتر ببریم.

 

در پایان این فراخوان از تمامی بسیجیان تست آمادگی جسمانی در چند آیتم پیاده روی به مسافت 200 متر، دراز و نشست ، شنا سوئدی ، دو سرعت  ، سینه خیز و حمل کیسه شنی، با اهدا جوایز به نفرات برتر تقدیر بعمل آمد.