به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ سرهنگ علی ابراهیم زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت:  اردو‌های سازندگی جهادی بر خودسازی، تقویت روحیه جهادی و کار و تلاش نوجوانان و جوانان تاثیر زیادی داشته است .

 
او تصریح کرد: این اردو‌ها با شرکت ۲۰۰ جهادگر بسیجی از سنین ۱۰ الی ۶۰ سال در روستا‌های سطح بیهود، نوده پشنگ، بهاباد بخش مرکزی و شماری دیگر از روستا‌های بخش کاخک گناباد در حال برگزاری است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت: اجرای طرح‌های عمرانی و نیز برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و درمانی از بخش‌های اردو‌های جهادی بسیج گناباد هستند، در این چارچوب ۲۵۰ میلیون ریال داروی رایگان در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

ابراهیم زاده افزود: ۴۰۰ بسیجی خواهر و برادر در قالب ۱۹ گروه جهادی بسیج برای خدمت رسانی در عرصه‌های عمرانی، بهداشتی، کشاورزی و آموزشی در یک سال اخیر به مناطق محروم این شهرستان اعزام شده اند.

او تصریح کرد: در این چارچوب یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال برای ساخت یا تکمیل مساجد، منازل روستاییان، حمام و سرویس‌های بهداشتی روستا‌ها هزینه و همچنین با کمک بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه پاسداران هشت رشته قنات روستایی در گناباد لایروبی شد.