به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛جانشین بسیج جامعه زنان صبح امروز با حضور در جمع فرماندهان و شورای حوزه ها و پایگاه های بسیج ناحیه ابوذر در پاسخ به سوال بیشترین رویکرد بسیج در رابطه با جنگ نرم، آسیب هایی که در فضای مجازی دارید چیست؟ گفت: بسیج نیروی برامده از انقلاب است و یک وجهی کار نمی کند و هر جا انقلاب نیاز داشته باشد در هر عرصه ای در هر زمانی قطعا با قدرت و آمادگی در اون عرصه حضور پیدا خواهد کرد.

بیابانی افزود: ما امروز می بینیم که دشمن به تمام گروهاش رو جمع کرده است تا در همه عرصه ها نفوذر کند، فرهنگی اقتصادی و بدنبال متذلذل کردن انقلاب اسلامی می باشد. بسیج خواهران در عرصه فرهنگی با ترویج و تبلیغ عفاف و حجاب  در فضای مجازی و فضای حقیقی تا بتوانیم در مواردی جذب داشته باشیم ، نهایت تاثیرگذاری را داشته باشیم، به شکل های ایجابی ما آماده هستیم کارهای فرهنگی عمیق اعتقادی و بینشی در این حوزه انجام بدهیم، تا بتوانیم جوانان را نسبت به اهمیت مساله عفاف و حجاب در جامعه و رعایت آن آگاه کنیم.

وی گفت: در سال جاری فعالیت های خوبی را در سال جاری هفته عفاف و حجاب که از تیر ماه شروع شد و ادامه دارد که گردان های سایبری بسیج ورود پیدا کردند و سعی کردند در صدقه ایجابی نه سلبی فعالیت های خودشون رو بروز و ظهور بدهند، در بصیرت افزایی به جوانان و نوجوانان  که ممکن است متاسفانه فریب دشمن و استکبار را خورده باشند این اتفاق را رقم زدند و تا حدودی  توانستیم این اتفاق را رقم بزنیم.

مسئول بسیج خواهران سپاه ناحیه ابوذر ضمن خیر مقدم به جانشین محترم بسیج جامعه زنان کشور و مسئول بسیج جامعه زنان خراسان رضوی و ضمن تبریک هفته دولت .

وی در ادامه از اقدامات پایگاه ها و حوزه های تابعه بصورت خلاصه و مختصر بیان کردند.

مسئول بسیج خواهران ابوذر گفت: جامعه زنان ابوذر با بیش از4000 نیروی فعال بسیجی در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث فرهنگ و اقتصاد تشکیل جوان مومن انقلابی و با توجه به نیاز سنجی منطقه استحفاظی لازم دانستیم در بحث فرهنگ پیگیر طرح شهید حججی ، طرح شهید بهنام ، تشکیل پاتوق دختران مکتب خانه قرآنی، پیوند مهر تشکیل و تحکیم خانواده و در بحث فضای مجازی تشکیل قرارگاه های مختلف در سطح ناحیه انجام شد.

مسئول دفتر خواهران گفت: دربحث اقتصادی کارگاه های اقتصاد مقاومتی خانواده و آشنایی با خانواده های مقاوم ، برگزاری اردوهای جهادی محله محور ، اردوهای جهادی مناطق محروم و شناسایی 90 محفل های خانگی و خیریه های مردم محور و سمن های محدوده استحفاظی با مشارکت بسیجیان خواهر انجام می شود.