به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛

رژه اقتدار نیروهای مسلح خراسان رضوی صبح امروز با حضور اقشار و گروه‌های مختلف مردمی و مسؤولان استانی در بلوار نماز برگزار شد.

فرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) در مراسم رژه نیروهای مسلح خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس میدان ایثارگری ملت شهید پرور ایران اسلامی بود.

سردار سرتیپ یعقوبعلی نظری خلق حماسه  دفاع مقدس را به ملت ایران تبریک گفت و خاطرنشان کرد: به خانواده‌های شهدا، علما، مسؤولان و اعضای شورای تامین و فرماندهان نظامی و انتظامی خیر مقدم می‌گویم و امیدوارم اعلام آمادگی امروز منشأ خیر برای انقلاب اسلامی باشد.

وی افزود: همان‌گونه که رهبر انقلاب فرمودند دفاع مقدس گنجی است که سال‌ها باید بنا بر نیازها و شرایط از آن برداشت کرد، دفاع مقدس علاوه بر حفظ نظام، تولید فرهنگ داشت و این فرهنگ سال‌ها برای این ملت قابل استفاده است.

فرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) با بیان اینکه آن چه امروز می‌بینیم به عنوان اقتدار نظام مقدس اسلامی مدیون دفاع مقدس و شهدای عزیز 40 ساله این نظام است، اذعان کرد: اگر در دفاع مقدس مجبور بودیم برای حراست از این نظام و ارزش‌های اعتقادی ایستادگی کنیم، امروز این مرزها گسترش یافته چرا که افراد دیگر با تأسی به این دوره، این مسؤولیت را در دنیا برعهده گرفته‌اند و باعث شده‌اند امروز جبهه‌ای در عرصه و مناطق مختلف جهان داشته باشیم.

سردار سرتیپ نظری عزت و افتخار در عرصه‌های پیدا و پنهان امروز را مدیون دفاع مقدس و آفریده‌های آن دانست و ابراز کرد: آمادگی امروز ما با توسل به شهدا صورت گرفته و نه تنها آمادگی ما قابل مقایسه نیست بلکه با بهره‌گیری از معنویت و هدایت‌های فرماندهی کل نیروهای مسلح در نقطه اوج قرار داریم که این نقطه اوج در انحصار ایران نیست بلکه گستردگی آن جبهه مقاومت است و اقدامات مقاومت را از قدرت متصلین به اندیشه‌های انقلاب اسلامی می‌بینید.

وی افزود: ندای حسین زمان از حلق کسانی بیرون می‌آید که از قدرت اقتدار انقلاب اسلامی استفاده می‌کنند و این اقتدار از فرهنگ دفاع مقدس آفریده شده، اگر دشمن خطایی بکند یا اندیشه ناپاکی داشته باشد مثل اقدام‌های گذشته که فقط یک علامت بوده و اگر میدانی باز شود اقتدار دفاعی ایران که در خدمت محرومان است را می‌بیند که از چه شرایطی برخوردار است.

فرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) تصریح کرد: ما مفتخر به بهره‌گیری از قدرت معنوی و تبعیت از امام حاضر که اقتدار نظام اسلامی است، هستیم.

تبعیت از امام حاضر که اقتدار نظام اسلامی است، هستیم.