به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ سرهنگ علی ابراهیم زاده صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس صورت گرفت، اظهار کرد:  یکی از حوادث تلخ در قرن بیستم حادث شدن جنگ تحمیلی بود که بعد از جنگ جهانی دوم طولانی‌ترین جنگی بود که در جهان رخ داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد در خصوص شرایط کشور در زمان آغاز جنگ تحمیلی تاکید کرد: زمانی جنگ بر کشور ما تحمیل شد که هنوز ۱۸ ماه هم از انقلاب نگذشته بود، در این شرایط برای سازماندهی نیروهای نظامی ایران  پنج سال وقت نیاز بود که جنگ را آغاز کردند.

وی ادامه داد: حتی در آن روزها ما سیم خاردار هم نداشتیم، آمریکا جنگ خود را از صحرای طبس آغاز کرد و کودتاهایی را انجام داد، ما در همین شرایط مقابل استکبار ایستادیم.

ابراهیم زاده با بیان اینکه شهدا کار بزرگی انجام دادند، خاطرنشان کرد: دشمن نتوانست حتی یک سانت از این سرزمین را بگیرد و رزمندگان ما جوابی دندان شکن به دشمن دادند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد بیان کرد: آمریکا و هم پیمان‌های آن‌ها تا امروز به انتظاراتی که داشتند نرسیده‌اند، ۴۰ توطئه و ۴ فتنه را پشت سر گذاشته ایم، امروز بحمدالله آمریکا زمین گیر است و با راهنمایی‌های مقام معظم رهبری فتنه‌های داخلی را متوقف کرده ایم.

وی ادامه داد: توصیه‌های مقام معظم رهبری، قدرت دشمن را کاهش داده و ما امروز تبدیل به یک قدرت شده‌ایم که نشاندن پهپاد آمریکا و با زدن پهباد دیگر بخشی از قدرت ما است.

ابراهیم زاده متذکر شد: رمز موفقیت ما در ۸ سال دفاع مقدس عده و ُعده نبود، دشمن تا دندان مسلح بود رمز موفقیت ما ولایت مداری بود و امروز ههم ولایت مداری مردم بیشتر از گذشته شده است.