به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ سیدعلی‌اکبر حسینی ظهر روز شنبه در مراسم تودیع و معارفه جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور در محل اتاق جلسات این ناحیه اظهار داشت: با دستور فرماندهی سپاه امام رضا(ع) فرماندهی نواحی جدید باید از شهرهای بزرگ همچون نیشابور انتخاب شوند و معرفی ابوالفضل فتوحی به‌عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خلیل‌آباد بر این اساس بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور افزود: مانع رشد و ارتقای سازمانی افراد نیستیم اما با مشکل کمبود نیرو مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: برای چهار نفر از پایوران ناحیه نیشابور ارتقای جایگاه سازمانی پیشنهاد شد که از سوی فرماندهی ناحیه مورد قبول واقع نشد.

در ادامه مسوول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان نیشابور گفت: ابوالفضل فتوحی از نیروهای مخلص، باوفا و با شاخص‌های مدنظر مقام معظم رهبری در تعریف بسیجی را در خود دارند، اخلاص بصیرت و عمل به‌موقع را می‌توانم در ایشان به‌وضوح دید.

وی خاطرنشان کرد: ذکر خیر نام وی از زبان مسؤولین به‌خصوص امام‌جمعه شهرستان به دلیل عملکردش هست.

رحیمی بیان داشت: نیشابور فرمانده پرور است، معرفی 4 فرمانده ناحیه و 8 مسوول نمایندگی ولی‌فقیه در نواحی مقاومت از شهرستان نیشابور گوشه‌ای از قدرت پرورش نیرو در این شهرستان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خلیل‌آباد نیز گفت: اسفندماه سال 90 به‌عنوان جانشینی انتخاب شدم شاید نتوانسته باشم آن‌گونه که شایسته بسیجیان نیشابور بود، خدمت کنم اما در این فرصت اندک، خدمت با شیرینی و تلخی‌های متفاوتی همراه بود.

ابوالفضل فتوحی تأکید کرد: تلخی‌های دوران خدمت زمانی بود که مشکل رزمندگان و بسیجیان به دلیل گره‌های سازمانی بسته می‌ماند و نمی‌توانستیم کاری انجام دهیم.

جانشین سابق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور با اشاره به ویژگی‌های محمد فروزان‌منش تصریح کرد: وی را از ته قلب دوست دارم و امیدوارم در این میدان مبارزه جدید بتوانند به‌مانند گذشته تأثیرگذار و مؤثر باشند.

در پایان محمد فروزان‌منش گفت: امیدوارم بتوانیم خدمت‌گزار خوبی برای مجموعه بسیج باشم.

وی تصریح کرد:  امیدوارم با استعانت از خداوند و باهمت و تلاش همه همکاران برای پیشبرد برنامه‌های ابلاغی پیش برویم.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور افزود: امیدوارم با گوش‌به‌فرمان بودن نسبت به منویات مقام معظم رهبری بتوانیم مؤثر و مفید باشیم تا درراستای اهداف انقلاب اسلامی و رساندن پرچم انقلاب به دست صاحب اصلی‌اش یعنی حضرت امام زمان(عج) نقش خود را به‌درستی ایفا نماییم.

انتهای پیام/