به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛حجت‌الاسلام علی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان اظهار داشت: یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا بر حضور گسترده دانش آموزان و ملت ایران در روز ۱۳ آبان به‌عنوان روز استکبارستیزی جمهوری اسلامی ایران تأثیر بسزایی داشت.

وی همچنین در ادامه بیان کرد: سفارت آمریکا در تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی دائم به دنبال تضعیف و ضربه زدن به انقلاب نو پای اسلامی بود.

وی سفارت آمریکا در تهران و در تمام کشورهای آزادی‌خواه و کشورهای مستقل را مرکز تمام فتنه‌ها و آشوب‌های جهانی دانست، خاطرنشان کرد: در ایران آمریکا کوشید با مواضع منافقانه مانع از روشن شدن چهره واقعی خود در میان مردم شود.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه خلیل‌آباد بابیان اینکه دراین‌بین حضرت امام خمینی (ره) و جریان انقلابی و دانشجویی بصیر که آمریکا را به‌خوبی می‌شناختند پیوسته دنبال نشان دادن چهره و ماهیت واقعی آمریکا بودند، تصریح کرد: زمانی که دانشجویان از اهداف آمریکا برای بازگرداندن شاه به کشور آگاه شدند دست به تظاهرات زدند تا جایی که این حرکت به تصرف کامل سفارت‌خانه آمریکا در تهران ختم شد.

وی با تأکید بر اینکه شیطنت‌های آمریکا برای براندازی انقلاب ایران همچنان ادامه دارد، اذعان کرد: محاصره اقتصادی؛ بلوکه کردن دارایی‌ها و اموال ایران که در تازه‌ترین این حرکت‌ها تحریم‌های گسترده موشکی، افراد و شرکت‌های تأثیرگذار تحریم‌های بانکی و از همه جاهلانه‌تر یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا که صفات خود و سردمدارانش را از تروریستی بودن و هر آنچه ضد انسان‌ها و حقوق آن‌هاست به مردم و ملت شریف ایران نسبت می‌دهند ازجمله این شیطنت‌ها است.

نوری بابیان اینکه آمریکایی‌ها به خیال خوددارند عقده‌گشایی می‌کنند، ولی درواقع ماهیت واقعی خودشان را نشان می‌دهند، عنوان کرد: تمام این حرکت‌های ضد ایرانی و ضدانقلاب اسلامی ایران با حضور مردم درصحنه و رهبری هوشمندانه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ناکام مانده است.

وی با اشاره به اینکه امسال هم مثل سال‌های قبل به خاطر حقد و کینه و نسبت‌های ناروای ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا شاهد حضور بیشتر مردم و دانش آموزان در این یوم‌الله ۱۳ آبان بودیم، تشریح کرد: این حضور باشکوه مردم مشت محکمی بر دهان دولتمردان آمریکا و حامیان خام داخلی آن‌ها بود.

این مقام مسئول بابیان اینکه شور ضد استکباری را در روزهای منتهی به ۱۳ آبان را در میان توده‌های مختلف مردم ایران به‌خوبی نمایان بود، تأکید کرد: امیدواریم ایستادگی ملت الگویی برای استقامت و پایداری در تمام مراحل اقتصادی، فرهنگی و نظامی در برخی از مسئولان باشد.

انتهای پیام/